RIEPU SERVISS RĪGĀ PAR VISLABĀKO CENU.

Mašīnu bez riepām iedomāties nvaram, jo arī cilvēki bez kurpēm nepātvietojas. Riepu nolietojums un tehniskais stāvoklis obligāti ir ļoti būtisks drošības rādītājs. Automašīnai jāatbilst visiem drošības noteikumiem, neskatoties uz to, vai lietojat jaunas vai arī jau lietotas mašīnas riepas.Automašīnas riepas būs iespējams nopirkt dažādās cenu kategorijās. Automašīnas servisa darbinieki un riepu eksperti, vienmēr laipni atbildēs uz visiem jautājumiem kā arī konsultēs par piemērotāko risinājumu. Auto riepu serviss piedāvā arī mašīnu riepu uzglabāšanas pakalpojumu. Auto Riepu pārbaude, īpaši, ja riepas ar radzēm, un citi ar automašīnas riepu uzglabāšanu un izmantošanu saistīti jautājumi, tiek veikti auto riepu servisā, jebkuram klientam. Piem., mašīnu riepu diski ir svarīga sastāvdaļa jebkuram autobīlim, tāpēc arī disku pārbaude reizē ar riepu pārbaudi, tiek vienmēr nodrošināta. Izdevība sabojāt diskus, braucot pa Latvijas ceļiem, ir ļoti liela iespējamība, tālab to apkope ir ārkārtīgi svarīga. Auto riepu servisa piedāvājumā ietilpst arī tādi pakapojumi kā mašīnas riepu maiņa kā arī riepu balansēšana.

ZIEMAS AUTO RIEPU UZGLABĀŠANAS NOLIKTAVA.
Ziemas auto riepu sezona mūsu valstī iesākas pirmajā oktobrī un beidzas pirmajā martā. Protams, ka šis laika posms var ieilgt, jo viss ir atkarīgs no laikapstākļiem. Vissezonas riepām ir noteikti jāpārbauda protektora stāvoklis pirms ziemas sezonas sākuma, lai nerastos nepatīkamas situācijas un pārpratumi. Pērkot lietotas vai mazlietotas ziemas riepas, noteikti ir ekonomija, jo eksistē izredzes ietaupīt teju 40 procentus, kas ir diezgan ievērojama naudas summa. Tas attiecināms gan uz vasaras, gan ziemas mašīnas riepām.Pirms pērkat lietotas vai atjaunotas riepas, noderētu konsultācija pie auto riepu servisa darbiniekiem.

RIEPU UZGLABĀŠANA, APKOPE, DIAGNOSTIKA UN CITI PAKALPOJUMI.
Katrs apmeklētājs novērtē mašīnas servisu, kas nodrošina dažāda tipa, ar riepām saistītus servisus. Ja nepieciešams nodot glabāšanā nesezonas automašīnu riepas, jo telpas vai garāža nav tam piemērota, aicinām doties uz riepu garāžu un izmantot mašīnu riepu uzglabāšanas pakalpojumu. Lai nebūtu nekādu problēmu ar riepu sagatavošanu jaunajai darba sezonai, riepu sevisi visā Latvijā nodrošina diagnostiku, apkopes pakalpojumu un arī dažādus citus saistītus pakalpojumus un konsultācijas, lai pieredze uz ceļa pēc iespējas būtu droša un lieliska. Mašīnas riepu servisā arī izmērīs protektora biezumu, salabos diskus un, nepiecišamības reizē, balansēs auto riepas, lai braukšana ir droša un arī patīkama gan šoferim, gan pasažieriem kā arī arī citiem ceļu satiksmes dalībniekiem.