RIEPU APKOPE UN UZGLABĀŠANAS SERVISS.

Mašīnas bez riepām iedomāties nevaram, jo arī cilvēki bez kurpēm nestaigā. Riepu nolietojums un tehniskais stāvoklis noteikti ir ļoti svarīgs drošības rādītājs. Automašīnai jāatbilst visiem drošības standartiem, neskatoties uz to, vai lietojat jaunas vai arī jau lietotas mašīnas riepas.Mašīnas riepas būs iespējams nopirkt dažādās cenu kategorijās. Pirms riepu pirkšanas, vienmēr iesakām parunāt ar auto riepu servisa speciālistiem, lai pārliecinātos par savas izvēles pareizību. Ziemas riepas būs iespējams arī nodot glabāšanā, nesezonas laikā. Mašīnas riepu servisi vienmēr nodrošina visāda veida pakalpojumus, saistītus ar auto riepu  stāvokļa pārbaudi. Ja ar mašīnu brauc pa vājas kvalitātes ceļu, izredzes sabojāt mašīnas diskus ir ļoti liela. Iespēja sabojāt diskus, braucot pa Latvijas ceļiem, ir ļoti liela iespējamība, tālab to apkope ir ļoti svarīga. Riepu servisi nodrošina arī auto riepu maiņu un auto riepu balansēšanu.

Ieskaties – https://mmkserviss.lv/riepu-abc/ziemas-riepas/

 

Ziemas riepas automašīnām, kas piedalās ceļu satiksmē pie mums, ir obligāta prasība no oktobra līdz martam. Protams, ka šis laika posms var ieilgt, jo viss ir atkarīgs no laikapstākļiem. Ja izmantojat vissezonas auto riepas, nepieciešams pārbaudīt to protektora stāvokli, vēlams pirms katras sezonas sākuma. Pērkot lietotas vai mazlietotas ziemas riepas, bez šaubām ir ekonomija, jo pastāv izdevība ietaupīt teju četrdesmit procentus, kas ir diezgan ievērojama naudas summa. Tas attiecināms gan uz vasaras, gan ziemas automašīnas riepām.Pirms pērkat lietotas vai atjaunotas riepas, noderētu konsultācija pie automašīnas riepu servisa darbiniekiem.

 

AUTO RIEPU SERVISA PIEDĀVĀJUMI KATRAM INTERESENTAM.

Riepu serviss, kas piedāvā saistošus piedāvājumus ikvienam klientam, vienmēr ir zelta vērtē. Ja vajadzīgs nodot glabāšanā nesezonas mašīnu riepas, jo telpas vai garāža nav tam piemērota, aicinām doties uz riepu garāžu un izmantot mašīnu riepu uzglabāšanas pakalpojumu. Lai nebūtu nekādu problēmu ar riepu sagatavošanu jaunajai darba sezonai, riepu sevisi visā Latvijā piedāvā diagnostiku, apkopes pakalpojumu kā arī daudz citus saistītus pakalpojumus, lai pieredze uz ceļa būtu droša un lieliska. Lai pārvietošanās pa Latvijas ceļiem būtu vēl patīkamāka, ir iespēja izmērīt arī protektora biezumu, kas ir īpaši svarīgs ziemas riepu rādītājs, sākoties drēgnajiem laikapstākļiem.