Kā izvēlēties kvalitatīvas riepas?

Ja šoreiz nespējat pats izraudzīties auto riepas, pilnīgi noteikti izmantojiet speciālistu atbalstu. Jaunas riepas ļaus izbaudīt klusu, ērtu un tiešām drošu braukšanu, tādēļ svarīgi tās mainīt savlaicīgi. Riepu maiņa notiek ļoti veikli, tāpēc nebūs pašam jācenšas to izdarīt.

Ar speciālu modernu iekārtu palīdzību tiek veikta disku valcēšana, tikai svarīgi to paveikt pirms parādījušies citi nozīmīgi bojājumi. Riepu centrs tiešām piedāvā palīdzību katram klientam, tādēļ disku remonts nozīmē arī plaisu labošanu, krāsas atjaunošanu utt. Riepu serviss vienmēr ir sagatavojis visplašāko izvēli, tāpēc kvalitatīvas riepas iespējams atrast atbilstoši sezonai, turklāt Jums nepieciešamajā izmērā.

Kādēļ izdevīgākas M+S riepas?

Speciālās vissezonas riepas lieliski piemērotas visiem apstākļiem, tāpēc tās var izmantot visu gadu. Servisa speciālisti gan iesaka šīs unikālās M+S riepas tiem, kas ziemā automašīnu izmanto ļoti reti. Tas saistīts ar to, ka ziemas riepas tomēr būs veiktspējīgākas ne vien uz biezas sniega kārtas, bet arī ledus. Ziemas riepu izpārdošana sniedz visiem pircējiem vienādas izvēles iespējas, jo pat labākās Dayton un visur novērtētās Sailun riepas ir pieejamas daudz lētāk. Tāpat varat izvēlēties visāda veida Hankook un autosportistu novērtētās Falken riepas, kas tiek īpaši izceltas rādītāju dēļ. Jums būtu jāvelta uzmanība arī lietām, kā riepu veiktspēja, ātruma indekss utt., vienīgi tā Jūs atradīsiet īsto variantu.

Pielāgojiet riepas siltākajiem mēnešiem

Rūpīgi izvēlētas vasaras auto riepas nodrošina tiešām efektīvu bremzēšanu arī uz ļoti mitriem ceļiem, kad var notikt akvaplanēšana. Lai maksimāli pielāgotos Jūsu ikdienas ritmam un prasībām, vasaras riepas tiek pielāgotas konkrētam ceļu veidam, piemēram, dažādiem grants ceļiem. Drošu braukšanu un nepieciešamo komfortu varēs izjust izvēloties Kumho riepas. Budžeta klasē ietilpst Antares riepas, kas piemērotas komfortablai braukšanai, pietam tās slāpē troksni. Lai riepas kalpotu daudz ilgāku laiku un nekad nerastos problēmas brauciena laikā, ir vēlams biežāk pārbaudīt, kāds šajās riepās ir spiediens.