Kā atjaunot vecu dīvānu, lai uz tā varētu gulēt?

 

Dormeo virsmatračiBieži vien mūsu mājās ir dīvāni vai gultas ciemiņiem, kuri mēs tiem uzklājam vietu naktsmieram vai kopīgi pavadām laiku. Laika gaitā šādi dīvāni vai gultas tiek izsēdēti vai izgulēti un tā kā nav prioritāri saimnieku vajadzībām, tad tiek piemirsts par to stāvokļa uzlabošanu.

Lai nebūtu jāpērk jauns dīvāns vai gulta, tad ir daži risinājumi kā jau esošo vietu uzlabot un paildzināt izmantošanas laiku.

Virsmatracis

Ja esošais dīvāns tiek izmantots arī kā vieta, kur guldīt ciemiņus, tad vieglākais veids, kā izgulētu dīvānu izmantot veselīgam naktsmieram, ir iegādājoties virsmatraci. Dormeo virsmatrači izlīdzina izgulētas vai izsēdētas virsmas, tādējādi guļot uz tā cilvēks jutīsies kofortabli un ērti. Šāds risinājums ir gana veiksmīgs un taupīgs, lai tuvākajā laikā nebūtu jāmeklē un jāiegādājas jauns dīvāns.

Dīvāna restaurēšana

Ja apņēmība atjaunot savas mēbeles ir Tavs otrais vārds, tad restaurēt jau esošo dīvanu nav tik grūti. Atrodi informāciju internetā kā soli pa solim to var izdarīt. Vispirms nomēri visus mērus dīvānam, tad izvēlies vēlamo auduma materiālu un polsterējumu. Agrāk izmantoja pildījumam porolonu, jo tas izturējis aptuveni divdesmit gadu, tomēr mūsdienās tā materiāls sadrūp jau pēc aptuveni četriem gadiem, kas ir labākais risinājums, ja atjauno šo mēbeli ar mērķi izmantot to ilgtermiņā.

Ja restaurē dīvānu, tad vari izvēlēties tam arī jaunu krāsu gammu. Vislabāk, ja vēlies, lai dīvāns nav jātīra un vizuāli ātri nenobružājas, tad izvēlies tam tumšos toņus.

Restaurācijas projektā droši vari arī iekļaut koka kāju vai atbalstu atjaunošanu, kam ir specifiskas darbības to atjaunošanā, tomēr nemaz ne tik grūtas kā pārējie darbi.

Kad restaurācija ir veikta un dīvāns ir skaists, tad guldot tajā ciemiņus uzklāj virsmatraci- tas tomēr ļaus ne tikai ērti izgulēties, bet arī taupīs dīvāna atjaunoto formu un ļaus ilgāk tam kalpot.

Saldam miegam un komfortam ne tikai sev, bet arī viesu guldīšanai izvēlies tikai labāko- interneta veikalā 220.lv iegādājies Dormeo virsmatraci. Piedāvājumā ir Dormeo virsmatrači gan ar spalvu pildījumu, gan viskoelastāna, gan poliuretāna pildījumu.