Ikviena aizrautīga auto īpašnieka un vadītāja pienākums ir apdrošināt savu auto!

octa, lētas octas manapolise.lvNav svarīgi, vai tā ir Tava pirmā vai jau desmitā mašīna, vienmēr ir jānokārto visi dokumenti, kas saistīti ar apdrošināšanu un citām tāda veida niansēm, lai nebūtu aizķeršanos un aizrādījumu.

Neskatoties uz to, cik dažādas vēlmes un intereses ir auto tirgū, visiem ir kaut kas kopīgs – OCTA apdrošināšana. Tās izmantošanas nepieciešamība ir aprakstīta likumā, tādēļ noteikti vajadzētu to ievērot un iegādāties polisi laicīgi. OCTA polises ir obligātas, tomēr tas viss nav izdomāts, lai darītu pāri, bet tieši pasargātu ikvienu braucēju. OCTAS piedāvājumu aprakstu tāpat kā lielākajai daļai lietu mūsdienās var atrast internetā, tāpēc vari to darīt esot mājās, nekavējot darbu un izzinot pat vissmalkākās detaļas. Ir vēl kāda lieta, kuru nedrīkst aizmirst, runājot par šo polisi – lētas OCTAS. Tās ir izdomātas un sagatavotas, lai Tu varētu apskatīt un piemeklēt vislētāko variantu, kas nepārsniegtu Tavu budžetu, tomēr sniegto nepieciešamo.

Visu vajadzīgo var sniegt arī KASKO apdrošināšana, kas vairāk tēmēta uz palīdzību, kas atspoguļojama rezerves riepu, degvielas un arī visa cita veida atbalsta sniegšanā. Nevienam nekas netiek slēpts, tomēr, ja vēlies pats uzzināt, cik liela būs KASKO cena, ieteicams izmantot īpašu rīku jeb KASKO kalkulatoru, kas Tavā vietā aprēķinās summu, kas jāmaksā, lai nenāktos to darīt pašam. Šāda tipa polises iegāde ir atkarīga vienīgi no Tevis, jo, ja to nevēlies – tā nav nepieciešama.

Neaizmirsti, ka apdrošinātāji vienmēr var sniegt konsultācijas un palīdzēt, ja kaut kas nav līdz galam skaidrs, jo galvenais taču ir saņemt tieši to, kas Tev vajadzīgs, ne tā? Tieši tādēļ ir jābūt pašpārliecinātam un uzstājīgam, izskatot piedāvātos variantus un pieņemot galīgo lēmumu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *