Ekskluzīvais dizains

radiman poligrāfijas jomaIkviena Jūsu vēlme un iecere saistībā ar īpaša vizuālā noformējuma vai iepakojuma izveidošanu Jūsu precēm vai citiem priekšmetiem iespējams realizēt ar iestādes profesionālo darbinieku atbalstu, jo viņi visi prot paveikt brīnumainas lietas, kas var šķist neiespējami, izvēloties gan vairāku tehnoloģiju apvienojumus, gan darbaroku pielietošanu. Nav itin nekā, ko eksperti nevarētu izpildīt, tādēļ nebaidieties un pilnīgi droši izstāstiet savas idejas, lai īstenotu vēlamo nolūku. Jebkurš cilvēks var atrast kāroto, jo ir iespējams ne tikai vienkārši veikt krūžu un sveču apdruku, bet arī veikt sarežģītākus darbus – žurnālu un grāmatu vai katalogu druku, turklāt katram no šiem veidiem var izraudzīties arī dažādus izejmateriālus, krāsu gammu un metodes.

Kāda apjoma darbiem paredzēta katra tipa druka?

Pašā sākumā sniegtā informācija jau droši vien lika nojaust, ka sadarbošanās notiek ikvienu vajadzību apmierināšanai tādēļ, ka ir vairāku veidu druka citādu mērķu sasniegšanai. Atkarībā no izvēlētā mērķa būsiet tiesīgi pielietot gan ofseta, gan digitālo, gan arī lielformāta druka vai sietspiedes druku – tieši tik milzīgas ir izvēles iespējas, kas katrā ziņā atļaus katram atrast ko tādu, kas būtu īpaši piemērots. Nupat nosauktā sietspiedes druka garantēs klientam plašāku iztēles brīvību, jo apdrukai būs iespējams izmantot sev vajadzīgas formas un veida priekšmetus, piešķirot tiem īpašu vizuālo izskatu, reljefu un citas nelielas detaļas. Ja sākam runāt par izejmateriālu, nav absolūti nekādu aizliegumu – apdrukai drīkstēsiet izraudzīties stiklu, koku, papīru u.c. Ikvienam no šiem veidiem ir kāda interesanta atšķirība, kas palīdzēs izraudzīties piemērotāko savu projektu realizēšanai, piemēram, lielformāta druka būs vairāk piemērota plakātu un baneru izveidošanai, jo iespējama ļoti īsā laikā un tos ir iespēja izvietot arī ārpus ēkas, bet grāmatu un žurnālu sagatavošanai prātīgāk lietot ofseta druku, jo tad var izvēlēties matētus, glancētus papīrus, kā arī to var apvienot ar līmēšanu u.c. lietām, turklāt tiek garantēta augsta attēlu kvalitāte, lai izveidotais produkts būtu vēl labāks un interesentiem saistošāks.

Uzziniet, kurš būtu atbilstošākais iepakojums Jūsu situācijā!

Lai panāktu vēl atbilstošāku gala rezultātu, tiek dota iespēja strādāt ne tikai ar iekārtām, bet arī rokām, lai īstenotu pēc iespējas precīzāku Jūsu domu atainojumu. Ir 3 veidi, no kuriem izraudzīties – ekonomiskais, ekskluzīvais un nestandarta iepakojums – ikviens piemērots cita mērķa īstenošanai. Ekskluzīvais un nestandarta būs ļoti piemēroti tad, ja cilvēks gribēs panākt, ka viņa preces ievēro arvien vairāk un tās ir ievērojamas ar citiem neiedomājamu stilu, formu, aizvēršanas veidu un citām niansēm, piedodot visam savdabīgu noskaņojumu, kas paliks atmiņā ikvienam. Nav tā, ka visu spēj paveikt tikai un vienīgi tehniskās iekārtas, ir arī darbinieki, kuri ir gatavi uzklausīt visa veida idejas, lai ar savu roku palīdzību izveidotu visu pēc izdevības precīzāk un smalkāk, lai katrs saņemtu, ko vēlas. Ja Jums padomā nav ietverts nekas grūts un smalki izpildāms, gaužām elementāri ir izvēlēties ekonomiskos iepakojumus, kas būs neitrāli, toties sargās konkrētās lietas no bojājumiem pārvešanas laikā. Neaizmirstiet, ka vispirms var izraudzīties iepakojuma koncepta izstrādi, lai sīki un smalki uzzinātu, kāds būtu pats labākais un piemērotākais variants tieši Jūsu situācijā, lai vēlāk varētu aizmirst visas raizes par to, ka kaut kas nav līdz galam izdevies.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *