Dodies ceļojumā ar diviem makiem – parasto un kredītlīniju

Reiz kāda paziņa devās ceļojumā uz Šveici, lai paslēpotu Cermatā, netālu no krāšņās Matterhornas smailes. Laika apstākļi lutināja – spīdēja saule, sniegs slidināja slēpes kā pa saulē pakusušu sviestu. Likās, ka nekas nevar noiet greizi! Tomēr notika negadījums un mana paziņa savainoja kāju, slēpodama no stāvas virsotnes.

Protams, ka vietējie mediķi parūpējas par viņas kāju un sniedza palīdzību, taču atlabšana ietekmēja ceļojuma plānus, kā arī atgriešanos mājās. Tie bija pēkšņi papildus izdevumi, kurus neplānoti nācās segt saviem spēkiem – kā nu situācija ļāva. Toreiz ar ģimenes locekļu un draugu palīdzību izdevās izķepuroties no ķibeles, aizņemoties mazākas summas no dažādiem cilvēkiem. Bet tagad mana paziņa nespēj saņemties doties ceļojumā tālāk par Liepāju vai Rēzekni – ja nu atkal kas notiek. Nevienam nevajadzētu justies nedroši par savām finansēm ceļojumu laikā – šis ir laiks, kuru veltīt sev, atpūtai un nervu atpūtai, nevis nerimstošam uztraukumam par to, kas varētu notikt. Par laimi, tagad ir pieejama lieliska opcija šādiem iespējamiem tēriņiem, tā ir kredītlīnija. Šī pakalpojuma priekšrocība ir tāda, ka pēc kredītlīnijas noformēšanas klientam nav noteikti summa jāizmanto. Uzzini vairāk te!

Kredītlīniju var noformēt uz, piemēram, 1000 eiro gadījumam, ja rodas nepieciešamība to izmantot. Iespējams, ka situācijā nāksies iztērēt 300 eiro, bet varbūt 700, taču varētu būt arī tā, ka tēriņu nebūs nemaz, tad kredītlīnija var palikt neizmantota un papildus maksājumi par pakalpojumu nav jāveic. Šī pakalpojuma noformēšana ir iespējama tiešsaistē, nav jāierodas konkrētā ofisā. Tāpat klientam ir iespēja pašam izvēlēties, kāda summa būs kredītlīnijas limits, tā var būt no 50 eiro līdz pat 2000 eiro. Kad kredītlīnija ir noformēta, klients summu nesaņem savā kontā uzreiz, to ir iespējams pasūtīt, nosūtot SMS kredītiestādei. Tātad, ja mana paziņa būtu pieteikusi kredītlīniju, tad Šveicē viņa varētu nosūtīt SMS ar pieprasījumu pēc 700 eiro, kuri tiktu ieskaitīti viņas kontā. Ja viņas slēpošanas iemaņas būtu bijušas labākas un kāja netiktu ievainota, kredītlīnijas summu varētu nemaz neizmantot. Vai arī to izmantot, lai iegādātos kādu īpašu suvenīru, ko pārvest mājās no lieliska ceļojuma.