Ar auto kredītu izdevīgāk

 

Izvēlies auto 30 dienās! Auto kredīts sniedz nebeidzamas iespējas, jo to var pielāgot katra vajadzībām, pirmais solis ir saprast, vai šajā brīdī jau esat atradis vēlamo auto vai nē. Ja tas vēl nav izdevies, Jums būs pieejams auto kredīts 10 000 Eur apmērā, kas ir absolūti pietiekami satriecošam auto, turklāt auto meklēšana iespējama 30 dienu laikā pēc naudas saņemšanas.

Šajā gadījumā nav nepieciešama ķīla, turklāt aizdevējs nepieprasa KASKO polises iegādi, tātad tas paliek paša klienta ziņā. Labā ziņa ir tā, ka klientiem pieejamas tiešām patīkamas kredītu likmes, tādēļ jāseko līdzi dažādu akciju aktualitātēm, tad auto iegāde būs vēl patīkamāks notikums!

 

  • Jau izvēlēta auto iegāde

 

Šajā gadījumā auto kredīts ir pieejams jau 25 000 Eur apmērā, kā rezultātā arī nosacījumi kļūst stingrāki, līdz ar to obligāti vajadzīga KASKO noformēšana, turklāt klientam pašam par to savlaicīgi jāparūpējas.Atšķirībā no otra auto kredīta veida, šim vajadzīga arī ķīla (pats auto). Plašas iespējas nodrošina tas, ka auto kredīts piemērots darījumiem ar fiziskām un juridiskām personām, tāpēc nav svarīgi, kur un kāpēc iegādājaties konkrēto transportlīdzekli. Speciālisti iesaka rūpīgi un nesteidzīgi pārbaudīt lietotus auto pirms iegādes, lai izvairītos no nepatīkamiem pārsteigumiem un cilvēku viltībām, tikai tad var droši veikt pārējās darbības, zinot, ka auto lietošana neradīs raizes.

 

  • Noformēšanas iespējas

 

Auto kredīts pieejams no 21 gada vecuma, taču svarīgas arī citas nianses – ienākumu regularitāte, apmērs, reālās iespējas utt. Kredīta noformēšana tiek veikta ne tikai kreditēšanas centros, bet arī atsevišķās auto tirdzniecības vietās, ar kurām aizdevējam slēgta sadarbība. Zināma priekšrocība ir arī pieteikuma sagatavošana un nosūtīšana internetā, tādēļ tiek ietaupīts laiks un nav īpaši jāplāno došanās pie speciālistiem. Internetā sniegtās iespējas ir ļoti noderīgas un vērtīgas, jo klients patstāvīgi var izvērtēt piedāvātos variantus, izlemt, kas labāk derētu un pieņemt galīgo lēmumu.Kad plānojat noformēt pirkumu, svarīgi, lai automašīna atrastos Latvijas robežās, citādi tas nebūs iespējams.